O mně

Jak to všechno začalo? Svatbou mojí nejlepší přítelkyně z Liberce. Kdy to bylo? V roce 2009. Tehdy jsme usoudily, že by bylo fajn, abych jí pomohla s celým tím kolotočem kolem její svatby. Byla to sázka na nejistý výsledek, ale vše dopadlo nad očekávání dobře a kladné ohlasy mě inspirovaly, abych se touto výzvou začala vážně zabývat.

Co následovalo? Získávání vědomostí, informací a nových zkušeností, další svatby. Zároveň ve mně uzrálo rozhodnutí věnovat se této činnosti profesionálně.

Na těchto stránkách zjistíte, co všechno vám mohu nabídnout. Těším se na spolupráci.

                                                                                   Ing. Karolina Kožuchová

Fotogalerie

/album/fotogalerie-o-mne/spolu-mala-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-misko-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-ruskovi-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/d-dana-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-a-fabianovi-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/osr4-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/kucerovi-18-se-mnou-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/prazakovi-ja-jpg1/ /album/fotogalerie-o-mne/perunovi-se-mnou2-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-moravcovi-jpg1/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-ulicni-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-auto-2-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/f-small-jpg/ /album/fotogalerie-o-mne/ja-auto-jpg/