Významní partneři

Spolupráce s ...

Dokonale sladěná svatba

Dokonale sladěná svatba
U nás si vyberete kompletní svatební dekorace v trendových barvách. Vyzdobíte svatební auto a najdete vše potřebné na svatební tabuli i do svatebního sálu. Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás on-line.

DJ pro vaši svatbu

DJ pro vaši svatbu
Profesionální řešení Vašeho programu na svatební hostinu s mobilní, zvukovou a světelnou aparaturou. Součástí aparatury jsou bezdrátové mikrofony, mlha, UV a světelné efekty, stroboskop, KARAOKE, svítící náramky, balónky a dále dle Vašich požadavků.

Salon PRINCESS

Salon PRINCESS
Půjčovna a prodej svatebních a společenských šatů s provozovnou v centru Liberce Vám nabízí šaty italských, francouzských a amerických značek. Naše práce je podložena profesionálním přístupem a ochotou.

studio EASY

studio EASY
Od počátku existence studia EASY klademe v salónu důraz na individuální potřeby našich klientů a kvalitu péče, kterou jim poskytujeme. Nabízíme profesionální kadeřnické služby, manikúru, pedikúru, kosmetické služby i masáže.

Glassunicum - prodejna skla a bižuterie

Glassunicum - prodejna skla a bižuterie
GLASSUNICUM nabízí k valitní bižuterie všech typů, tvarů a barev s možností výroby šperků a doplňků na zakázku.

Vína od profesionálů

Vína od profesionálů
klejna obchod s vínem  – je seriozní a důvěryhodné sdružení profesionálů zabývajících se vším okolo vína. Heslem je kvalita. Zaměřujeme se jen a pouze na ta nejkvalitnější moravská a světová vína a ušlechtilé destiláty, s nimiž obchodujeme pouze v malých objemech.  

Fotograf Jiří Částka

Fotograf Jiří Částka
Fotografování jedné z nejzásadnějších událostí v životě dvou lidí – SVATBY. Profesionální fotoslužby v libereckém kraji. 

Fotograf František Rusek

Fotograf František Rusek
Zhotovím vám fotografie portrétní, reportážní či produktové. Zachytím prchavé chvilky z vašeho nejdůležitějšího dne, ať je to svatba, promoce či jiná slavnostní událost. Preferuji individuální přístup a respekt k vašim přáním.